fbpx

Kontakt

Masz więcej pytań albo chciałabyś się spotkać?

Napisz lub zadzwoń do mnie.

Jeśli chciałabyś porozmawiać ze mną o swojej firmie albo o innym zagadnieniu skontaktuj się ze mną już dzisiaj.

Na co dzień pracuję w Poznaniu, jednak chętnie korzystam z nowoczesnych środków komunikacji, co pozwala mi współpracować z Klientami zarówno na terenie całego kraju jak i poza jego granicami, możemy więc umówić się również na konsultację online.

Chciałbyś skorzystać z konsultacji prawnej online? Możesz ją wykupić TUTAJ

Zachęcam Cię również do śledzenia mojego kanału na YouTube i profilu na Facebooku, gdzie staram się poruszać ciekawe zagadnienia prawne.

Do zobaczenia!

Marta Żminkowska

Wyślij wiadomość

m.zminkowska@stillwell.pl

+ 48 61 307 03 16

+ 48 733 943 103

StillWell Polska Sp. z o.o.

ul. Obornicka 229/220

60-650 Poznań

Śledź mnie w mediach społecznościowych

Klauzula informacyjna

ADMINISTRATOR DANYCH

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Stillwell Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-702), ul. Głogowska 31/33. Z administratorem można skontaktować się pod adresem biuro@stillwell.pl, lub pisemnie na adres siedziby.

CELE PRZETWARZANIA, PODSTAWY PRAWNE I RETENCJA

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu:

1) prowadzenia komunikacji – podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na prowadzeniu komunikacji z osobami, które się z nami kontaktują.

2) dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami – podstawą prawną jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na obronie interesów gospodarczych administratora.

Pani / Pana dane będą przetwarzane przez okres trwania prawnie uzasadnionego interesu, chyba złoży Pani / Pan skuteczny sprzeciw wobec takiego przetwarzania. Okres przetwarzania może zostać przedłużony o okres przedawnienia roszczeń.

ODBIORCY DANYCH

Administrator będzie przekazywać Pani / Pana dane wyłącznie zaufanym odbiorcom takim jak dostawcy usług IT, hostingu poczty, którzy świadczą usługi na zlecenie Stillwell Polska Sp. z o.o.

TWOJE PRAWA

Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, żądania sprostowania swoich danych osobowych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W związku z przetwarzaniem danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uwagi na przyczyny związane z Pani / Pana szczególną sytuacją.

Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek koniecznie dla możliwości prowadzenia komunikacji. Bez podania danych nie jest możliwe prowadzenie komunikacji.